Skip to main content

КАБІНЕТ МАМОГРАФІЇ

Місцезнаходження:
кабінет №303 ( 3-й поверх)
головний корпус поліклініки
пр. Московський, 179;
філія: вул. Камишева Івана, буд. 35;
контактний телефон
: 725-55-38

У поліклініці працює кабінет мамографії, де виконуються обстеження молочних (грудних) залоз – мамографія рентгенівська цифрова.

На сучасному цифровому мамографі проводяться діагностичні і перевірочні (скринінгові) обстеження грудних (молочних) залоз, як у жінок,  так і у чоловіків. Висока роздільна здатність обладнання дозволяє забезпечити мінімальне рентгенівське навантаження.

Метод мамографії (рентгенівської цифрової) є обов’язковим при обстеженні молочних (грудних) залоз при наявності скарг пацієнта чи при виявленні порушень у ході лікарських оглядів та при проведенні оглядових (перевірочних) обстежень.

Мамографія рентгенівська дозволяє виявляти у молочних (грудних) залозах як доброякісні, так злоякісні новоутворення. Особлива цінність мамографії у тому, що вона допомагає пацієнтам і лікарям виявляти пухлини (утворення) на ранньому (доклінічному) етапі, коли ще не відзначаються і не виявляються жодні зміни ні самими пацієнтами, ні лікарями при оглядах. Утворення (пухлини) в молочних (грудних) залозах можуть тривалий час формуватися безсимптомно ( без скарг), а їх виявлення на цьому (ранньому безсимптомному) етапі дозволяє врятувати не тількі здоровя (саму молочну залозу), а і життя пацієнта. В усіх провідних країнах світу з метою запобігання (попередження) розвитку злоякісних уражень (раку) молочних (грудних) залоз діють програми проведення системних щорічних перевірочних (скринінгових) мамографій.

Мамографія рентгенівська цифрова є безпечною, не приводить до небезпечних порушень в організмі. Для проведення мамографії (рентгенівської цифрової) пацієнтам віком після 40 років немає жодних обмежень клінічних чи організаційних. Для проведення мамографії рентгенівської цифрової попередньої підготовки чи спеціальних умов не потрібно.

Порядок надання медичної послуги з мамографічного обстеження

КНП “Міська поліклініка №20” ХМР надає медичну послугу з мамографічного обстеження у відповідності до договору № 1261-E420-P000 про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, укладеного з НСЗУ.

Обстеження проводиться безоплатно (його вартість компенсується державою) для всіх мешканців Харкова незалежно від місця проживання/реєстрації при наявності електронного направлення, виданого пацієнту лікарем, який надає первинну медичну допомогу, або лікуючим лікарем.

Передбачений попередній запис на обстеження у реєстратурі поліклініки (звертатися особисто або за телефоном 725-59-44, 725-55-37).