Skip to main content

УРОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ

Місцезнаходження:
кабінет №510 (5 поверх)

Медичні працівники кабінету:

  • лікар-уролог Зубченко Юрій Михайлович, лікар вищої кваліфікаційної категорії, лікарський стаж 31 рік.

В урологічному кабінеті поліклініки КНП «Міська поліклініка №20» ХМР проводиться консультативний прийом і обстеження хворих із захворюваннями сечостатевої системи та лікування пацієнтів, які не потребують госпіталізації.

Значна частина пацієнтів відвідують кабінет повторно для лікувальних процедур: бужування, промивання сечового міхура, масаж передміхурової залози, новокаїнові блокади тощо.

Медична допомога хворим урологічного профілю здійснюється лікарем-урологом з використанням ультразвукової діагностики (УЗД), досліджень клініко – діагностичної, біохімічної та бактеріологічної лабораторій, кабінету рентгендіагностики. За необхідності  використовуються  сучасні методи обстеження – магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп’ютерна томографія (КТ). Все це дозволяють своєчасно діагностувати захворювання та визначитися з проведенням лікувально–профілактичних заходів.

Робота лікаря–уролога поліклініки складається зі спільних консультацій з іншими фахівцями, диспансеризації певних груп хворих (йдеться про такі захворювання, як сечокам’яна хвороба, хронічний пієлонефрит, аденома передміхурової залози та ін.).

Крім того, лікар – уролог веде документацію на кожного пацієнта, який звернувся на прийом: робить запис у амбулаторній карті, виписує рецепти на лікарські препарати, листки непрацездатності, дає висновки на МСЕК, заповнює санаторно-курортні карти, систематично займається санітарно–просвітницькою діяльністю, проводячи бесіди та лекції.

Для досягнення ефективності лікування задіюються можливості відділення відновного лікування (фізіотерапевтичні процедури, голкорефлексотерапія, масаж, ЛФК). За необхідності лікування здійснюється в умовах денного стаціонару поліклініки №20.

Лікарем – урологом проводиться низка невеликих планових та екстрених оперативних втручань, які не викликають значного порушення загального стану пацієнта, а саме:·

  • розсічення вуздечки крайньої плоті (френуло пластика);
  • розсічення судженого зовнішнього отвору уретри (меатомія);
  • вправлення парафимоза;
  • розсічення парафимоза;
  • операції при фімозі;
  • пункція при гідроцеле.

Лікар – уролог займається питаннями статевих розладів у чоловіків (еректильна дисфункція,  передчасне сім’явиверження). Лікар – уролог за необхідності консультує та аналізує стан хворих вдома, які проживають у районі обслуговування поліклініки.