Skip to main content

Амбулаторія № 1 Центру первинної медичної допомоги

Місцезнаходження:
 головний корпус,
 пр. Героїв Харкова буд. 179
кабінети №№ 103, 105, 106,
108, 109 
(I поверх);
кабінет №№
212, 213, 214,215,
221, 222 (II поверх),
контактний телефони: 725-55-48;
амбулаторія №1 за адресою:
Тюрінський узвіз, 3;
контактний телефон: 725-55-56

Медичні працівники амбулаторії №1 ЦНПМД КНП “Міська поліклініка №20” ХМР – 12 лікарів-терапевтів та 11 медичних сестер – обслуговують населення Салтівського, Київського та Немишлянського районів м. Харкова в кількості 25 тисяч людей. Район діяльності амбулаторії № 1 розділений на 10 терапевтичних дільниць та 2 дільниці загальної практики «сімейна медицина».

У районі, закріпленому за амбулаторією, знаходяться три навчальних заклади: загально-освітня школа, ПТУ, та технікум (ХЕМТ). У відповідності з договорами фахівці відділення обслуговують   працівників підприємств, що розташовані в районі діяльності амбулаторії.

Завідувач амбулаторії №1 Центру ПМДСтельмах Оксана Олександрівна, лікар першої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 5 років (кабінет №211, II поверх).

Сестра медична старша – Денисова Ірина Олександрівна, сестра медична вищої категорії, стаж роботи – 34 роки.

ВІДОМОСТІ ПРО ЛІКАРІВ ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Лікарі амбулаторії №1 ведуть прийоми, обслуговують виклики додому, забезпечують диспансерний нагляд та профілактичні огляди різних категорій населення,  що сприяє виявленню початкових стадій захворювання та дає можливість своєчасно призначити необхідні лікувально-профілактичні заходи. У амбулаторії проводиться робота з надання первинної медичної допомоги пацієнтам, надається допомога при невідкладних станах, проводиться оцінка індивідуальних ризиків захворювань у питанні профілактики.

 

Амбулаторія №1 працює за дільничним принципом. Лікарі – терапевти проводять прийом у дві зміни за графіком

Особливістю амбулаторії є наявність двох локацій. Прийом пацієнтів ведеться не лише у головному корпусі поліклініки № 20, але й у амбулаторії № 1,  розташованій на житловому масиві Тюрінка (Тюрінський узвіз, 3), що призначена для надання медичної допомоги 5 тисячам мешканців. Тут ведуть прийом лікарі та медичні сестри, які мають фах «загальна практика – сімейна медицина», працює процедурний кабінет та денний стаціонар.

Будівля відділення збудована у 1903 році, з 1932 року функціонує, як медичний заклад. У 2016 році коштом Департаменту охорони здоров’я Харківіської міської ради тут було проведено капітальний ремонт, оновлено оснащення, що суттєво покращило умови перебування пацієнтів та умови роботи медичного персоналу.

Зокрема, була проведена реставрація та утеплення фасаду будівлі, ремонт даху з заміною покрівлі, заміна дерев’яних вікон на склопакети, заміна підлоги і електропроводки, відновлення опалювальної системитаі газової котельні, встановлений електричний бойлер для підігріву води, збудовано санітарний вузол у приміщенні, облаштовано внутрішній двір з заміною в’їзних воріт. Закуплено необхідний медичний інструментарій та нові меблі.

Відкриття оновленого відділення після завершення ремонту за участю керівництва Харківської міськради та профільного департаменту стало важливою подією, що привернула увагу громадськості та регіональних ЗМІ.

Детальніше про подію читайте тут